O mnie – Dzwiękoterapia Komórkowa Art Melody

O MNIE

Na pewnym etapie swojego życia choroby, które dotknęły moje ciało i umysł spowodowały, że zmieniłam podejście do leczenia. Medycyna konwencjonalna pomagała leczyć daną chorobę, ale po drodze osłabiały się inne organy. Wychodziłam z jednej choroby, a za chwilę popadałam w następną.

     Taki stan rzeczy skłonił mnie do zainteresowania się medycyną niekonwencjonalną i zadania sobie pytania – jak mogę sobie sama pomóc?

Po pierwsze – poprzez właściwe odżywianie (zainteresowałam się dietetyką i gotowaniem wg 5 przemian). Po drugie – przez ćwiczenia fizyczne (uprawiałam calianetics, yogę, ćwiczenia tybetańskie, gimnastykę korekcyjną, uczyłam się prawidłowego oddychania).

    Byłam głodna wiedzy, zaczęłam jeździć na wykłady i szkolenia z zakresu podstaw medycyny chińskiej, stosowania starych metod leczenia, np. bańki, świecowanie uszu, interesowałam się metodami poprawy stanu zdrowia w różnych kulturach, np. masaż lomi lomi, masaż punktowy shiatsu, terapia hooponopono, medytacja, śpiewanie mantr lub tańce w kręgu.

    Wszystkie te poszukiwania doprowadziły mnie do Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej w Gdańsku, gdzie poznałam dźwięki kamertonów. Od razu się w nich zakochałam. Ich subtelność i zakres oddziaływania mnie zachwyciły. Rozpoczęłam naukę pracy z kamertonami wg autorskiej techniki Barbary Romanowskiej – Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa. W styczniu 2011 r. otrzymałam tytuł Muzykoterapeuty Komórkowego oraz certyfikat poparty zaświadczeniem MEN.

O mnie
Kamertony

    W 2016 roku na mojej drodze pojawiła się metoda HiddenMind – Ukryty Umysł Toma Griffina. Dzięki tej metodzie można odczytać zapisane w naszym ciele i umyśle informacje na temat naszego zdrowia, potencjałów, jak również ograniczeń.

    Metoda HM postrzega ludzkie ciało jako naturalnie samo korygujący się system. Zainicjowane zmiany na poziomie podświadomości aktywują wszystkie mechanizmy samoregulacji.

    W protokole HM wykorzystuje się dźwięki o specjalnych częstotliwościach, jako część całego programu korekcyjnego. Mają niesamowitą, tajemniczą moc i mnie wzruszają te dźwięki, które są syntezą mis, gongów całego szeregu instrumentów wykorzystywanych od tysięcy lat przez mnichów i kapłanów do przekazania niezbędnych informacji z podświadomości do świadomości oraz biologicznego i fizjologicznego wymiaru człowieka.

    Muzyka, dźwięki kamertonów, specjalne dźwięki Toma Griffina  „przenoszą mnie w inne wymiary” dając uczucie szczęścia i harmonii. Zapraszam wszystkich chętnych do poznania tego stanu i korzystania z dobroczynnego działania częstotliwości kamertonów oraz wyjątkowych dźwięków wykorzystywanych w metodzie HiddenMind.

Sława Dawidowicz.

Zamknij