HiddenMind-Ukryty Umysł – Dzwiękoterapia Komórkowa Art Melody

HiddenMind-Ukryty Umysł

HiddenMind czyli Ukryty Umysł to wyjątkowa metoda stworzona przez  Toma Gryffina dla osób, które chciałyby odczytać zapisane w  ciele i umyśle informacje na temat swojego zdrowia. Dzięki niej mogą się dowiedzieć o swoich potencjałach, jak również ograniczeniach.

„Nasz ukryty, czyli podświadomy umysł, zna naszą prawdziwą istotę. To drzemiąca głęboko w nas mądrość, wewnętrzny głos, oprogramowanie, które zapisuje wszystko na nasz temat od momentu poczęcia po dziś dzień. To skarbnica naszych doświadczeń, która wysyła odpowiedzi na bodźce ze środowiska zgodne ze schowanymi w niej prawdami. Ma ona zdecydowanie dużo większą moc od naszej świadomości” – Tom Griffin.

    Celem HiddenMind jest skorygowanie fizycznych, mentalnych i emocjonalnych aspektów zdrowia człowieka  przez zidentyfikowanie co leży u podłoża danych zaburzeń. Do tego celu jest stworzony specjalny  protokół HM opracowany tak, aby dotrzeć do wszystkich zgromadzonych w podświadomości informacji potrzebnych do odkrycia przyczyny problemów. Zainicjowane zmiany na poziomie podświadomości aktywują wszystkie mechanizmy samoregulacji w nas.

W protokole HM wykorzystuje się dźwięki o specjalnych częstotliwościach, jako część  programu korekcyjnego. Są one używane w celu przekazania świadomemu umysłowi informacji, która została zablokowana czy ukryta w podświadomości w rezultacie traumy lub szoku, a ludzkie ciało w swojej mądrości uruchomi systemy samo naprawcze.

Kamertony

    Według Toma Griffina w naszej podświadomości jest zapisane wszystko to, co na nas wpłynęło, zarówno w życiu płodowym, podczas trudnego procesu jakim są narodziny oraz później, kiedy jesteśmy już samodzielnymi organizmami.  Mogą na nas wpłynąć bardzo różne rzeczy: szoki fizyczne, mentalne, emocjonalne, bakterie, wirusy, toksyny, grzyby, pasożyty, metale ciężkie, mogą nam sie „odpalić” po przodkach powtarzające się wady genetyczne, dysfunkcje meridianowe od innych osób itd.  Według Gryffina możemy się ich łatwo pozbyć, bez chemicznych leków, operacji, cierpienia itd. Jedyne co nam jest potrzebne, to wgląd we własny Ukryty Umysł oraz uważność, bo mamy wpływ na to co zapraszamy do swego życia.

    Terapia ta jest metodą holistyczną, działającą na wielu płaszczyznach dolegliwości fizycznych (np. schorzenia kręgosłupa, rwa kulszowa, wszelkiego rodzaju zaburzenia rozwojowe , urazy powypadkowe)  i psychicznych (np. depresja, stany lękowe, zaburzenia ze spektrum autyzmu).

             Czy jesteś gotowy na podróż do Ukrytego Umysłu? – jeżeli tak, to zapraszam.

HiddenMind-Ukryty Umysł
HiddenMind-Ukryty Umysł
Zamknij